Będę rodzić - poradnik

Hej przyszła mamo!


Bo do Ciebie kieruję ten post! W związku z przeprowadzoną rozmową, z koleżanką bezdzietną w miniony weekend, postanowiłam zebrać wszystko do kupy i podzielić się z Tobą „tajemnicą mojego macierzyństwa”. Będzie znajdował się tu spis treści, które pomogą Ci (mam nadzieję) w przygotowaniu się do porodu i nie tylko.


Koleżanka twierdzi, że miedzy nami matkami panuje jakaś „zmowa milczenia”, w kwestii przygotowania się do bycia matką, w tym do samego porodu, dlatego w tym miejscu chciałabym podsumować, co możesz znaleźć na moim blogu bez słodzenia, do czego się przygotować, taki mini poradnik.

1. Torba do szpitala cz. I, a więc co ze sobą zabrać, z opisem "po co?";

2. Torba do szpitala cz. II coś dla maluszka, spis rzeczy, które ja ze sobą zabrałam i mi się przydały. Wiadomo, że w każdym szpitalu bywa inaczej, ale zasady są podobne;

3. Przemyślenia matki w 41 tygodniu ciąży w poście jutro termin porodu, czy jestem nieodpowiedzialna?;

4.  Mój poród, jestem szczęściarą, bo dobrze wspominam - opisałam dokładnie swoje emocje i przeżycia, praktycznie zaraz po. Dlatego, może jest on chaotyczny, ale nie chcę go zmieniać. Tak było, to było na świeżo bez racjonalnego myślenia i myślę, że to jest ok;

5. NASZA DROGA MLEKIEM PŁYNĄCA #1 – dlaczego karmię piersią.


I jest niespodzianka!

Jeśli zapiszesz się na newsletter, dostaniesz w ciągu 24 godzin pliki pdf do druku z listami rzeczy do zabrania do szpitala, które dla mnie były niezbędne!

Ja swoje listy tworzyłam i notowałam w zeszytach, a tak naprawdę dopiero po wydrukowaniu miałam pełen obraz i mogłam swobodnie wykorzystać.  Także, zapraszam do skorzystania.


Bużka P.

To jak? Zapisujesz się?!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Mom Vet , Blogger