Share Week 2016


Jestę blogerę, właściwie blogerką. Nie umniejszając całej społeczności blogerów, użyłam tych określeń tylko i wyłącznie, w stosunku do mojej osoby, ponieważ nie uważam się z blogerkę. Jeszcze
nie. Za mało, za rzadko, ogólnie nieregularnie i nie poczytne. Jednak mimo wszystko chciałabym oddać swój głos i przedstawić swoje trzy ulubione blogi w ramach akcji Andrzeja Tucholskiego andrzejtucholski.pl, Share Week 2016.
O zasadach nie będę pisać, bo przeczytać je można tutaj. Suma sumarum, bloger poleca trzy blogi, kryterium - jakość i ważność w moim życiu. Dlatego w tym wpisie polecam:

1. Wronek
Blog parentingowy, prowadzi go Agnieszka "z zawodu nauczycielka w przedszkolu, z zamiłowania fotograf, a z powołania… mama." Mama dwójki uroczych szkarbów, jak sama pisze "Blog powstał z myślą o moim synku, o upamiętnianiu jego postępów w rozwoju i publikowaniu zdjęć w różnych ubrankach. Na potrzeby bloga powstał jego przydomek „Wronek” i przylgnął on do niego już na stałe. Wronek urodził się 22 maja 2013 r.W międzyczasie na świat przyszła jego młodsza siostra. Nina urodziła się 1 marca 2015 r.Choć macierzyństwo nie ocieka lukrem i nie są to jedynie przyjemności – ja staram się skupiać na tych pozytywnych chwilach. Bo takie chcę zapamiętać i do nich chcę tęsknić, kiedy przeminą."
Dlaczego ważny dla mnie?! Jest to pierwszy blog, jaki w życiu czytałam! Serio! Nigdy wcześniej z blogami nie miałam do czynienia. Szukałam informacji na temat wyprawki do szpitala (wersja Agnieszki tutaj, moja tutaj) i BACH! Jest Wronek. Od tej pory, śledzę blog regularnie i nie opuszczam żadnego wpisu.

Blog fotograficzny, prowadzi go Natalia  "Jestem szczęśliwym człowiekiem, mam sporo do zaoferowania Tobie i światu, choć ten drugi jeszcze nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Nie żyję życiem wyśnionym, ale aktywnie dążę, aby wkrótce takie było. Zdarza mi się załamywać ręce i pluć sobie w brodę. Jednak znakomitą część czasu pokazuję innym, że wszystko jest możliwe, choć najczęściej zajmuje to więcej czasu, niż początkowo zakładamy. SIĘ DA! to moje motto, które przelewam w każdy blogowy artykuł. A no właśnie, okazało się, że blogowanie daje mi dużo frajdy. Uczę podstaw fotografii, wiary w siebie i zachęcam do życia z pasją. Bo tylko takie ma sens. Mam ambicje, aby i Tobie udowodnić, że potrafisz!"
Dlaczego ważny dla mnie?! Zawsze lubiłam robić zdjęcia. Mój śp. dziadek był fotografem, ale nigdy nie miałam wiedzy i chęci, żeby zagłębiać się w ten temat. Gdy trafiłam na blog Natalii, od razu zachciało mi się czytać i robić zdjęcia. Polepszać je, a tym samym rozwijać siebie i swoją pasję, zwłaszcza że przy mojej małej królewnie, tych zdjęć robię tysiące. Chcę, żeby te pamiątki, jakimi są bez wątpienia zdjęcia, były warte uwagi i były po prostu dobrej jakości, której na blogu Jest Rudo nie brakuje. 

Blog lifestylowy, prowadzi go Adrianna "Jestem niepoprawną entuzjastką wszelkich podróży, a także miłośniczką fotografii i jazdy na snowboardzie. Jak na osobę całkowicie uzależnioną od Paryża, kawy oraz makaroników, wyjątkowo mocno ukochałam sobie morze, które ma na mnie niemalże zbawienny wpływ. Moje największe marzenie? Podróże, podróże i jeszcze raz życie na walizkach, najlepiej z laptopem i aparatem w plecaku. Blog Alabasterfox założyłam z pasji, jako kolejny sposób na to, by nieustannie odkrywać życie."
 Dlaczego ważny dla mnie?! Do Alabasterfox trafiłam przez Instagram. Adrianna ma przepiękne zdjęcia. Cały profil jest po prostu do lajkowania. Nie mogłam się napatrzeć. Potem doczytałam (Brawo Ja), że istnieje również blog. Bez wahania wskoczyłam i przepadłam. Autorka pisze tak lekko i przyjemnie, że przez posty przepływa się jedno, po drugim.Naprawdę wart zapomnienia.

Wszystkie trzy blogi wysyłam. Oczywiście czytam o wiele, wiele, wiele więcej blogów, ale te są jednak moje "ulubiene" <smile>. Mnóstwo jest o naturze parentingowej, ale od czerwca wracam do pracy i powoli, dopuszczam do siebie inne sfery życia, oprócz rodzicielstwa.
Mam nadzieje, że skorzystacie z poleceń.
Buziaki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Mom Vet , Blogger